List of Distance between Stations: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
| Line 4: | Line 4: | ||
!Distance (km) | !Distance (km) | ||
!class=unsortable|Remarks | !class=unsortable|Remarks | ||
|- | |- | ||
|{{Layout/Station|BP6}} ↔ {{Layout/Station|BP7}}||{{BPLRT}}||0.4|| | |{{Layout/Station|BP6}} ↔ {{Layout/Station|BP7}}||{{BPLRT}}||0.4|| | ||
| Line 52: | Line 48: | ||
|- | |- | ||
|{{Layout/Station|DT18}} ↔ {{Layout/Station|DT19}}||{{DTL}}||0.6|| | |{{Layout/Station|DT18}} ↔ {{Layout/Station|DT19}}||{{DTL}}||0.6|| | ||
|- | |||
|{{Layout/Station|TE17}} ↔ {{Layout/Station|TE18}}||{{TEL}}||0.6|| | |||
|- | |- | ||
|{{Layout/Station|BP1}} ↔ {{Layout/Station|BP2}}||{{BPLRT}}||0.6|| | |{{Layout/Station|BP1}} ↔ {{Layout/Station|BP2}}||{{BPLRT}}||0.6|| | ||
| Line 81: | Line 79: | ||
|{{Layout/Station|CC7}} ↔ {{Layout/Station|CC8}}||{{CCL}}||0.7|| | |{{Layout/Station|CC7}} ↔ {{Layout/Station|CC8}}||{{CCL}}||0.7|| | ||
|- | |- | ||
|{{Layout/Station|TE12}} ↔ {{Layout/Station|TE13}}||{{TEL}}||0. | |{{Layout/Station|TE12}} ↔ {{Layout/Station|TE13}}||{{TEL}}||0.9|| | ||
|- | |- | ||
|{{Layout/Station|TE14}} ↔ {{Layout/Station|TE15}}||{{TEL}}||0 | |{{Layout/Station|TE14}} ↔ {{Layout/Station|TE15}}||{{TEL}}||1.0|| | ||
|- | |- | ||
|{{Layout/Station|TE18}} ↔ {{Layout/Station|TE19}}||{{TEL}}||0.7||To be commissioned | |{{Layout/Station|TE18}} ↔ {{Layout/Station|TE19}}||{{TEL}}||0.7||To be commissioned | ||
|- | |||
|{{Layout/Station|TE19}} ↔ {{Layout/Station|TE20}}||{{TEL}}||0.7|| | |||
|- | |- | ||
|{{Layout/Station|BP5}} ↔ {{Layout/Station|BP6}}||{{BPLRT}}||0.7|| | |{{Layout/Station|BP5}} ↔ {{Layout/Station|BP6}}||{{BPLRT}}||0.7|| | ||